Direct naar inhoud

Advertentie

Advertentie Studentendrukwerk

Op wie te stemmen? Deze drie studenten zijn kandidaat in Rotterdam

Gepubliceerd op:

Studeren én de politiek in? Studenten Mina, Jasper en Friso vinden representatie van studenten in de gemeente- en wijkraden belangrijk. Daarom hebben zij zich kandidaat gesteld bij de verkiezingen van woensdag.

Ingesloten inhoud van YouTube overslaan
Bekijk op YouTube
Ingesloten inhoud van YouTube overgeslagen.

Mina Morkoç maakt de meeste kans om als student in de Rotterdamse gemeenteraad plaats te nemen. Zij staat voor GroenLinks op plek nummer 5.

Jasper Klasen, die zich namens D66 heeft gekandideerd, zou alleen met voldoende voorkeursstemmen een plekje kunnen bemachtigen. Op de lijst van zijn partij staat hij op nummer 18.

Friso van Gruijthuijsen wil niet per se in de gemeenteraad van Rotterdam, maar liever in de wijkraad van Kralingen plaatsnemen. Hij hoopt namens de VVD eindelijk studenten te kunnen vertegenwoordigen in de wijk waar de universiteit en veel studentenhuizen zijn gelegen.

 

Lees meer

Reacties

Reacties zijn gesloten.

Advertentie

Advertentie Studentendrukwerk

Lees verder in em tv