Universiteitsbibliotheek eind mei open

Links: de UB afgelopen november. Rechts: het beoogde eindresultaat.
Afbeelding door: EUR
De kogel is definitief door de kerk: de UB gaat nog dit collegejaar open. Vanaf maandag 29 mei kunnen studenten er weer terecht. De campus is vanaf dat moment ineens 900 studieplekken rijker.
Vorige week werd al bekend dat de universiteit de aanbestedingsprocedure voor de nieuwe meubels in de bibliotheek niet opnieuw hoefde te doen. Die uitspraak van de rechter betekende dat de vertraging die door de rechtszaak was ontstaan binnen de perken zou blijven.
Eerste kijkje
Op dit moment vinden de laatste bouwkundige aanpassingen aan het gebouw plaats, waarna het inrichten kan beginnen. Dinsdag 21 februari kunnen studenten en medewerkers tussen 12.00 en 14.00 uur al een eerste kijkje komen nemen in de vernieuwde UB. De architect en het renovatieteam zijn die middag ook aanwezig om vragen te beantwoorden.
Rechtszaak UB
Kunst in de UB
Meest gelezen
-
Spontane onzin
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
-
Universiteit werkt samen met Defensie: ‘Ik hoop dat wat ze doen in lijn is met de mensenrechten’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Hé, jij daar! Ruim eens op. Ook zo’n briefje op kantoor? Stuur het naar ons op
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-
-
Onrust in Mandeville sinds de komst van studieverenigingen: ‘Het is voor medewerkers ook de eerste keer dat er bier op de verdieping is’
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-
Studentenleven
-
-
Fouad L. opnieuw voor de rechter in hoger beroep. Dit is waar de zaak over gaat
Gepubliceerd op:-
Rechtspraak
-