‘Wees gewoon jezelf’ tijdens hospiteren
Hoe pak je een hospiteeravond eigenlijk het beste aan? Neem je cadeaus mee? Moet je een van de bewoners kennen om een kans te maken? Dat waren de vragen van Praat mee vorige week.

Afbeelding door: Sanne van der Most
“Ik heb hospiteeravonden zo veel mogelijk vermeden”, zegt een student. Deze reactie schetst hoe lastig hospiteren kan zijn. Terwijl een aantal reageerders op onze Instagram hun charme én alcohol in de strijd gooien, zit er voor de meeste reageerders toch niets anders op dan ‘hopen op het beste’ tijdens zo’n avond.
Een student geeft een tip: wees gewoon jezelf. Voor een andere student ligt het probleem elders: “Waar kan ik een huis vinden?”
Read more
-
Eenzaamheid onder studenten: ‘Relaties uit wanhoop werken niet’
Gepubliceerd op:-
Praat mee
-
De redactie
-
Feba SukmanaRedacteur
Meest gelezen
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
-
Universiteiten trekken minder studenten uit binnen- én buitenland
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Wat betekenen de nieuwe Europese woonplannen voor studenten?
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in praat mee
-
Hoe blijven studenten op de hoogte van het nieuws? ‘Ik haat CestMocro’
Gepubliceerd op:-
Praat mee
-
-
Scrol jij langs de headlines of blader je liever door een krant? Vertel ons hoe jij het nieuws volgt
Gepubliceerd op:-
Praat mee
-
-
Studenten over reizen naar de VS: ‘Ik neem een back-uptelefoon mee zonder sociale media erop’
Gepubliceerd op:-
Praat mee
-