Burgemeester Oudlaan voor kerst open

De laatste hand wordt gelegd aan de Burgemeester Oudlaan.
De Burgemeester Oudlaan gaat 23 december weer open. De Collegelaan op de campus is vanwege de opening eenrichtingsverkeer geworden. De trams rijden pas in april weer volgens normale dienstregeling.
Het is nog even wachten tot tramlijn 7 weer gaat rijden volgens de gebruikelijke route. De gemeente werkt nog aan de Goudse Rijweg en de Vlietlaan, die op de route van de tram liggen. “De verwachting is dat die werkzaamheden rond april 2017 klaar zijn, mits we geen horrorwinter krijgen”, zegt een woordvoerder van de gemeente.
Eenrichtingsverkeer Collegelaan
De gemeente begon bijna een jaar geleden, in januari 2016, samen met de RET aan een grote opknapbeurt van de Burgemeester Oudlaan. Ze lieten de tramsporen vervangen, hielden groot onderhoud aan de weg en vervingen het riool.
De Collegelaan zal eenrichtingsverkeer worden na de opening. Leveranciers moeten de Collegelaan oprijden vanaf de Burgemeester Oudlaan en de campus verlaten aan de kant van de Kralingse Zoom.
De redactie
-
Marko de HaanRedacteur
Meest gelezen
-
Terug of niet? Meer en meer Nederlands-Caribische studenten verkennen die vraag
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Een eigen ChatGPT voor medewerkers: universiteit lanceert Desidera
Gepubliceerd op:-
Kunstmatige intelligentie
-
-
Verkozen raadsleden pleiten voor meer steun voor studenten, tegen hoger collegegeld en Planetary Health Diet
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Verkozen raadsleden pleiten voor meer steun voor studenten, tegen hoger collegegeld en Planetary Health Diet
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
-
Letschert: honderden miljoenen erbij voor hoger onderwijs
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
AIVD blijft waarschuwen voor diefstal van kennis
Gepubliceerd op:-
ICT
-