Studenten op de IC: Terug naar de operatiekamer
De geneeskundestudenten die normaal bij het Operatiecentrum van het Erasmus MC werken, kunnen voor een deel weer terug van de corona-IC naar de OK. Robbert-Jan Raad is hun teamleider en in zijn tweede vlog heeft hij zijn blauwe OK-hemd weer aan.
“Er zijn nu een stuk meer operaties. Ik vertelde je de vorige keer dat er bijna geen operaties plaatsvonden, en dat wij daardoor konden helpen op de corona-ic. Daar zijn nu wat minder opnames, al werken nog 35 studenten van ons team daar. Iedere dag kom ik daar nog om even te kijken en dat gaat heel erg goed. Maar de zorgverlening moet ook gewaarborgd blijven, dus het ziekenhuis moet blijven opereren”, vertelt Robbert-Jan in de vlog.
Bekijk de vlog van gisteren
-
Studenten op de IC: rondleiding in een coronakamer
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Studenten op de IC
-
Tijdens de coronacrisis volgt EM vier geneeskundestudenten die aan het werk zijn op of rond de intensive care van het Erasmus MC, waar veel coronapatiënten worden behandeld. Wekelijks vertellen Merve Rousian, Robbert-Jan Raad, Britt Hoeven en Jasper Klasen over hun week. Bekijk alle vlogs >>
De redactie
-
Elmer SmalingRedacteur
Meest gelezen
-
Strijd tegen sereniteit
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Zo zorg je ervoor dat je het nieuws van EM kunt vinden in Google
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Mentale-gezondheidsapp ROOM nu ook beschikbaar in het Nederlands
Gepubliceerd op:-
Mentale gezondheid
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studenten op de IC
-
Student op de IC – Hoe ‘normaal’ is de intensive care van het Erasmus MC nu?
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Studenten op de IC
-
-
Studenten op de IC: Hoe draag je veilig een mondmasker in de trein?
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Studenten op de IC
-
-
Studenten op de IC: bij de coronatest gaat het staafje best diep je neus in
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Studenten op de IC
-