Net op het moment dat je een band begint te krijgen met je groepsgenoten, is de Eurekaweek alweer op zijn einde. Geheel toepasselijk staat vandaag dan ook in het teken van vrienden.
Hoe ga jij de laatste uren van de Eurekaweek doorbrengen? We vatten het programma even voor je samen.
Brunch
Vandaag kun je een klein beetje uitslapen. De brunch start pas om 10.00 uur op de Kralingse Plas. Na drie dagen achter elkaar feesten, heb je natuurlijk niet al te veel zin om je al te veel te verplaatsen. Dat weet de Eurekaweekcommissie ook. Daarom hoef je maar een paar meter verder te rollen naar het PAC terrein waar een festival wordt gehouden.
Hoe dat festival er vorig jaar uitzag, zie je hier.
Barbecue
De laatste stralen zon van de dag pak je mee op het Stadhuisplein waar Eurekaweekdeelnemers kunnen genieten van een barbecue.
Night of the Songs
Daarna is het tijd voor de laatste activiteit van de avond en de week, het zangfestijn Night of the Songs. Voor een avond vol gezang heb je natuurlijk een locatie met goede akoestiek nodig. Daar is voor gezorgd, the Night of the Songs is namelijk in de Laurenskerk.
Over en uit
Tot slot is het tijd om de balans op te maken. Wat eerstejaars van afgelopen jaar ervan vonden, zie je hier.
EM zoekt een motto en jij mag ’t bedenken!
Ieder zichzelf respecterende organisatie vindt zichzelf elke paar jaar weer opnieuw uit.…