6 dingen die je moet weten over het N=N-rapport

Afbeelding door: CollegeDegrees360
Het is voor de meeste studenten al te lang geleden, maar er was ooit een tijd waarin de N=N-regel er nog niet was. Of ‘vroeger’ nou beter was dan nu, onderzocht Risbo, het onderzoeksinstituut dat verbonden is aan de sociale faculteit.
Is de studievoortgang van studenten veranderd sinds de invoering van N=N, en is er een verband tussen studiesucces en het aantal gecompenseerde onvoldoendes? Dit waren enkele onderzoeksvragen waarop het Risbo antwoorden zocht. De resultaten werden onlangs besproken in de universiteitsraad. EM ploos het rapport voor je uit en zette de belangrijkste bevindingen voor je op een rijtje:
De universiteitsraad had zo zijn bedenkingen bij het onderzoek. Hoe kun je de resultaten vergelijken wanneer de opleidingen zo verschillen in opbouw en in de handhaving van de regels? Meer dan schouders ophalen bij dit gegeven kan het Risbo ook niet doen. Begin maart verwacht het Risbo meer inzichten te kunnen geven op de langetermijneffecten van N=N.
Meest gelezen
-
Weg met de ‘profkip’, zegt De Jonge Akademie
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
-
EUR-master International Management bij zestien ‘excellente’ masters van Nederland
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in Studentenleven
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
-
Grootschalige studentenprotesten op universiteiten in Iran
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Geneeskundestudent Daan Kluwer wint 10.000 euro om een eigen jazzalbum op te nemen
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-