EM TV: Hoe de Oekraïense Alisa in Nederland foto’s maakt over de oorlog
Derdejaars communicatiestudent Alisa Mahaletska kan het eigenlijk nog niet bevatten. Haar vaderland wordt aangevallen. In dit gesprek vertelt ze hoe het vastleggen van demonstraties in Nederland helpt en ook hoe haar foto’s verschillen van Nederlandse fotografen.

Afbeelding door: Alisa Mahaletska
EM TV is terug voor een nieuw seizoen. Elke twee weken is er een nieuwe aflevering van het Youtube-programma van Erasmus Magazine, met daarin nieuws en altijd een gast of redacteur die vertelt over een belangrijk verhaal waar EM aan werkt. Ook is er altijd een reportage over het studentenleven, iets dat gebeurt op de campus of andere actualiteit.
De uitzending wordt elke dinsdag om 14.00 uur opgenomen op de redactie van EM. EM TV verschijnt dan in de loop van woensdag online.
Presentatie: Tessa Hofland en Feba Sukmana. Eindredactie: Elmer Smaling.
Lees meer
-
Studenten de straat op voor Oekraïne: ‘Ik kan niet geloven dat dit echt is’
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
De redactie
-
Tessa HoflandRedacteur
Meest gelezen
-
Spontane onzin
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
-
Universiteit werkt samen met Defensie: ‘Ik hoop dat wat ze doen in lijn is met de mensenrechten’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
Universiteit werkt samen met Defensie: ‘Ik hoop dat wat ze doen in lijn is met de mensenrechten’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Geneeskundestudent wint Edison, vrouwenveiligheid in Erasmus Sport en EM heeft een nieuwe columnist
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Studenten vrezen beschuldiging van AI: ‘Ik deed zo veel moeite voor die paper, en dan beschuldigen ze me van AI?’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-