Het democratisch tekort van Europa
Het democratisch tekort van Europa
Op 22 mei gaat Nederland naar de stembus voor het Europees Parlement. Maar hoe democratisch is Europa eigenlijk? En heeft het wel zin om je stem uit te brengen. Chris Aalberts in gesprek met Europarlementariër Dirk Gotink (CDA). Bekijk hieronder de overige video’s van Studio Erasmus in mei.
Hoe ongezond is stress?
Internist/endocrinoloog Liesbeth van Rossum ontwikkelde een baanbrekende methode om op basis van hormonen in het hoofdhaar tot jaren na dato het stressniveau te bepalen. Maar hoe ongezond is stress eigenlijk?
Hoe gaan we om met verleiding en overvloed?
Filosoof Marli Huijer schreef het boek Discipline. Overleven in overvloed. In Studio Erasmus houdt ze een pleidooi voor de herwaardering van discipline.
Het RSC bestaat honderd jaar
Victor Keunen, president van de Lustrumcommissie van het RSC, vertelt over het grootse eeuwfeest dat het corps tussen 15 en 29 mei organiseert.
ESE-decaan Philip Hans Franses leest de krant
Emanuele Conte – Spazio Nuovo
De Italiaanse student Emanuele Conte speelt Spazio Nuovo.
Meest gelezen
-
Letschert geeft nog niets weg in eerste Kamerdebat
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Politiek
-
-
Weg met de ‘profkip’, zegt De Jonge Akademie
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in Video
-
Wie is je favoriete vrouwelijke hoogleraar? ‘Zouden er meer moeten zijn’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Diversiteit
-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Inbraak in F-gebouw, EUR ontvangt twee Vici-beurzen, en student wint muziekprijs van 10.000 euro
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Met deep learning ga jij al je tentamens halen. Peter Verkoeijen geeft de beste studietips
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Campus
-
EM TV
-