Omlopen voor je tentamens: ingang Kralingse Zoom vanaf juni dicht vanwege werkzaamheden
De ingang aan de noordoostelijke kant van campus Woudestein gaat maandenlang dicht. Vanaf 15 juni tot 10 november kun je niet meer aan de kant van metrostation Kralingse Zoom de campus op. De afsluiting is nodig vanwege de aanleg van een energie-installatie voor het Tinbergengebouw.

Afbeelding door: Marko de Haan
Voetgangers en fietsers die na 15 juni van de kant van het metrostation de campus op willen, kunnen dat doen via de ingang bij het Erasmus Plaza of bij de Hogeschool Rotterdam. Vooral voor studenten met een tentamen wordt het even omlopen. Zij kunnen dan via het Erasmus Plaza, langs het E-gebouw en de vijver bij de Universiteitsbibliotheek naar de ingang van het Exam Centre.
Ter voorbereiding op de aanleg van de warmte-koude-installatie wordt vanaf 20 april al begonnen met boorwerkzaamheden in Park Noord. In totaal moeten daar vier gaten geboord worden van maar liefst 200 meter diep. Real Estate & Facilities verwacht dat deze eerste fase van werkzaamheden tot weinig overlast leiden.

Afbeelding door: Erasmus Universiteit
Op een groot deel van de noordkant van campus Woudestein is momenteel weinig te beleven voor gewone studenten en medewerkers. Gebouwen F en G zijn onlangs stevig dichtgespijkerd, nadat in het F-gebouw was ingebroken en boilers en kranen waren gestolen. Ze zullen binnenkort worden gesloopt. Het Tinbergengebouw zou medio 2027 weer open moeten gaan.
Een lijst met artikelen
-
Een kijkje in Tinbergen: ‘Je zou het nu niet zeggen, maar het wordt hartstikke mooi’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
De redactie
-
Elmer SmalingRedacteur
Reacties
Meer Campus
-
Kabinet: 350 duizend euro voor steun Joodse studenten en medewerkers
Gepubliceerd op:-
Veiligheid
-
-
Estse president Alar Karis in Erasmus Paviljoen: ‘We zijn niet in oorlog, maar ook niet in vrede’
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
-
‘Iedereen een ontruimer’, wat wordt nu verwacht van medewerkers?
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Veiligheid
-
Laat een reactie achter