Hoe moeilijk kan het zijn? EUR-Roadrunners deden mee aan Rotterdamse marathon
De hardloopclub EUR-Roadrunners traint twee keer per week, voor plezier en als voorbereiding voor hardloopwedstrijden. Omdat de Marathon Rotterdam voor de deur stond, hielden ze een kortere training in De Esch. De training begon bij het sportgebouw en iedereen jogde naar De Esch voor de warming-up.
'Samen lopen pusht je om sneller te gaan'
Bedrijfskunde- en filosofiestudent Victoria Garcia vertelt waarom ze meedoet aan de training: “Het is leuker om met een groep mensen te lopen. Dat pusht me ook om sneller te gaan.” De deelnemers trainen voor de Erasmus Charity Run, waarbij ze geld inzamelen voor studiebeurzen. Student Yuki Girardi, secretaris van de club, is er heel enthousiast over. “Het is een groot sportevenement in Rotterdam. Het geeft ons een kans om iets te doen voor de universiteit en de gemeenschap.”
De training begon met een paar staande bewegingen. Het was heel interessant om te weten dat core strength volgens de trainer echt belangrijk is om op te letten tijdens het hardlopen, omdat je veel spanning in je core hebt.
Uitdagend
Al met al was de hele ervaring behoorlijk uitdagend voor Adinda, ook al heeft ze vroeger meegedaan aan hardloopwedstrijden. Toch voelt ze zich gesteund door de Roadrunners-gemeenschap. Door de training denkt ze eraan om weer te gaan hardlopen.
Adinda zou de ervaring een 8 op 10 geven vanwege haar gebrek aan training in de afgelopen vijf jaar. Maar, als ze wat oefent, doet ze misschien volgend jaar mee aan de 10 kilometer.
Lees meer
-
Hoe moeilijk kan het zijn? Een zondagmiddag met Schotse dans: ‘Het is verdomd veel cardio’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Lees meer
De redactie
-
Adinda KhairunnisaVideo-verslaggever
Meest gelezen
-
Liberi Erasmi wint recordverkiezingen Universiteitsraad
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
-
Hoe het voelt als je taal verdwijnt
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Tweede Kamer: Minister moet in gesprek over bsa
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
EM TV newsflash: Ingang Kralingse Zoom gesloten, openingstijden Polak en nieuw onderzoek zegt dat bsa niet helpt
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Studenten slagen minder vaak voor vroege tentamens: ‘Niemand wil ’s ochtends vroeg opstaan’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: medewerkers voortaan ook ontruimer, nieuw bestuur LSVB en waarom het code rood is in de muzieksector
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-