Vind je weg op de campus met deze plattegrond van EM
‘Waar moet ik zijn?’ is de vraag die vrijwel elke eerstejaars regelmatig stelt, zeker in die eerste weken als student in Rotterdam. De campus Woudestein is overweldigend en de gebouwnamen zijn soms verwarrend. EM heeft als belangrijkste doel studenten en medewerkers onafhankelijk en goed te informeren, en daarom bieden we je deze gratis plattegrond aan.

Afbeelding door: ikRotterdam
De plattegrond, in opdracht van EM getekend door het illustratorscollectief ikRotterdam, moest duidelijk en overzichtelijk worden, want het is al verwarrend genoeg dat het Hattagebouw niet het H-gebouw is en T niets met Tinbergen van doen heeft. Daarom heeft ikRotterdam onderscheid gemaakt tussen gebouwen die alleen een letter hebben (getekend in geel), en gebouwen die zowel een letter als een naam hebben (in roze). “We willen dat eerstejaars in een oogopslag de gebouwen kunnen vinden”, zegt Evalien Lang van ikRotterdam.
Lees meer
-
Daarom hebben de campusgebouwen deze letters
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Wat doen de studenten?
Op de kaart zijn ook studenten te vinden. “Niet te veel, want dan is het moeilijk om de nodige informatie te bieden”, vertelt Marc Kolle. Maar ze staan er niet voor niets op. “We hebben de mensen erbij gedaan om te illustreren wat je op die plek kan doen. Bij de tennisbaan zie je bijvoorbeeld mensen tennissen, bij het park picknicken”, voegt Lang eraan toe. Bij de Smitse staat iemand die iets te diep in het glaasje heeft gekeken.

De plattegrond van campus Woudestein
Afbeelding door: ikRotterdam
Kom langs bij de kraam van Erasmus Magazine tijdens de informatiemarkt voor de plattegrond.
De redactie
-
Feba SukmanaRedacteur
Meest gelezen
-
Liberi Erasmi wint recordverkiezingen Universiteitsraad
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
-
Hoe het voelt als je taal verdwijnt
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Tweede Kamer: Minister moet in gesprek over bsa
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Liberi Erasmi wint recordverkiezingen Universiteitsraad
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
-
Universiteit neemt maatregelen na rapport antisemitismebestrijding
Gepubliceerd op:-
Veiligheid
-
-
Universiteitsraad wil Polak langer open in avond en weekend
Gepubliceerd op:-
Campus
-