DNA-match verdachte van verkrachting EUR-studente
Er is een exacte DNA-match tussen de 18-jarige verdachte en de sporen die werden veiliggesteld op de plek van de verkrachting. Dat heeft de Rotterdamse politie bekendgemaakt. De match is het resultaat van een spoedprocedure bij het Nederlands Forensisch Instituut.

Afbeelding door: Politie.nl
De verdachte is eerder deze week gearresteerd. De politie heeft de verdachte opgespoord met behulp van een signalement en camerabeelden langs de fietsroute van het slachtoffer.
De Indonesische studente werd vermoedelijk gevolgd toen ze naar huis fietste van het Centraal Station, afgelopen zaterdagochtend rond 05.00 uur. Een half uur later is de 20-jarige aangevallen en verkracht voor haar woning in de Esch. Zij werd met spoed naar het ziekenhuis overgebracht na de verkrachting. Het slachtoffer is geopereerd en inmiddels aanspreekbaar, aldus de politie.
Lees meer:
- Studente EUR slachtoffer van verkrachting
- Verdachte (18) aangehouden voor gewelddadige verkrachting EUR-studente
Stille tocht
Aanstaande dinsdagavond 31 juli wordt een solidariteitstocht georganiseerd in Rotterdam. “Dit is een stille tocht voor het slachtoffer van de gewelddadige verkrachting”, licht de organisator toe. “Om 20.00 uur lopen we vanaf Rotterdam Centraal Station naar de Esch. Iedereen is meer dan welkom om mee te lopen tijdens deze tocht om zij-aan-zij te staan tegen seksuele intimidatie en seksueel geweld.”
De redactie
-
Feba SukmanaRedacteur
Meest gelezen
-
EM TV newsflash: Ingang Kralingse Zoom gesloten, openingstijden Polak en nieuw onderzoek zegt dat bsa niet helpt
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Muzikaal protest tegen voorstel verhoging collegegeld voor niet-Europese studenten
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Protest
-
-
Stemmen voor de Uraad in het Erasmus MC: ‘Ik hoop dat de nieuwe raad iets kan doen aan studiestress’
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Nieuws
-
EM TV newsflash: GroenLinks-PvdA wins municipal elections, student in city council, and the beadle retires
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Nieuws
-
-
EM TV newsflash: Universiteit plaatst camera’s zonder toestemming raad, voorstel demonstratieregels onwettig en gemeenteraadsverkiezingen
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Nieuws
-
-
Hogere studieschuld door toeslagenaffaire; minister opent telefoonlijn
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-