Verhuizing in volle gang
Een groot deel van de medewerkers van gebouw E verhuist naar gebouw A. Vandaag waren de verhuizers voor het eerst actief. Een impressie in beeld.

Op de tweede verdieping van het E-gebouw zijn alle spullen ingepakt en staat de gang vol met meubilair dat de vrachtwagen in kan.

Een deel van de verhuisdozen wacht nog op inhoud, want in de loop van volgende week worden steeds meer werkplekken overgeheveld.

In sneltreinvaart gaan de dozen en het meubilair van de tweede verdieping van het E-gebouw de vrachtwagen in.

Eenmaal aangekomen bij het A-gebouw staat een nieuw team verhuizers klaar om alles uit te laden.

De juridische afdeling van de universiteit komt in deze ‘vissenkom’ te zitten, zoals ze het zelf noemen. Erg blij met de nieuwe locatie zijn ze niet, want het voeren van vertrouwelijke gesprekken wordt hiermee vrijwel onmogelijk omdat alles enorm gehorig is.
Meest gelezen
-
Verknipte cheerleader
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Juan is aan het comfortmaxxen
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Wanhopig op zoek naar verkoeling besteelt een studente zelfs haar eigen hond
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Geen treinen, bussen en metro door landelijke ov-staking
Gepubliceerd op:-
Vervoer
-
-
Studenten worden vaak gematst bij de rechter, zien wetenschappers
Gepubliceerd op:-
Rechtspraak
-
-
Universiteiten krijgen compliment voor landelijke samenwerking, die bijna was wegbezuinigd
Gepubliceerd op:-
Politiek
-