Eurekaweek Live: De Campusdag

Afbeelding door: Carmen Wijnen
Op dag twee draait alles om de campus. De nieuwe eerstejaars krijgen rondleidingen, kennismakingen op de faculteit en later op de middag is het tijd om te sporten.
Bewegend beeld: slapen in het sportgebouw
Zoals beloofd, hierbij de beelden die we vanochtend maakten van de slaapkopjes in het sportgebouw.
Sporten in de zon
De Eurekaweekdeelnemers treffen het wel. Voor de tweede dag op rij is het 23 graden. Mede daardoor was er een grote opkomst tijdens de sportmiddag in het Excelsior stadion.
Terwijl de ene student een nieuwe sport zoals cricket of handbal uitprobeerde, lag de andere heerlijk uit te brakken in het zonnetje. En dat alles onder het genot van Spaanse klanken die uit de boksen schalden. Tot nu toe is dag twee van de Eurekaweek geslaagd.
Geniet nog even na van de zonnige middag en bekijk de foto’s.
Een lijst van afbeeldingen
Kippetjes bij Laurentius
Maandag aten de meeste eerstejaars bij een van de verenigingen. Onze verslaggever Eric Oosterom prikte een vorkje mee bij Laurentius. Hier kun je lezen hoe dat smaakte.
Een lijst van afbeeldingen
Wakker worden in de sporthal
Bij Erasmus Sport sliepen vannacht veel Eurekaweekdeelnemers. Met draaiende camera zochten we ze vanochtend op. Later vandaag de bewegende beelden.
Een lijst van afbeeldingen
GLOWbal Party
Het eerste feest van de week – in de Maassilo – zag er zo uit:
https://www.instagram.com/p/BJI9t5nAys7/?tagged=eurekaweek
https://www.instagram.com/p/BJJII17Dwvr/?tagged=eurekaweek
https://www.instagram.com/p/BJJKWYzgTrK/?tagged=eurekaweek
https://www.instagram.com/p/BJKX0TYjNxK/?tagged=eurekaweek
Erasmus Plaza stroomt vol
Terwijl de studenten nog uitbuiken van hun ontbijtjes, vult Erasmus Plaza zich met verschillende promoteams.

Met groepje 90 op de boot
Gidsen Kiki en Pascalle namen EM maandag mee tijdens de City & Port tour. Met hun eerstejaars economen bezochten ze de Kop van Zuid. Bekijk de video.
De Rotterdamdag
Maandag begon de Eurekaweek met een openingsceremonie in De Doelen. Bekijk hier de berichten, foto’s en video’s van gisteren.
Hoe was het gisteren?
Dit kun je vandaag verwachten
Sport, rondleidingen op de campus en de dag afsluiten met een hoop gelal. Lees wat je dinsdag kunt verwachten, of bekijk het hele programma.
Goedemorgen!
Een hoop eerstejaars slapen in de sporthal. Niet iedereen was er blij mee dat ze vanochtend om half negen wakker gebruld werden. Hier ligt de meerderheid nog vredig te slapen.
De redactie
-
Jolene MeijerinkEditor
-
Tim FicherouxEindredacteur
-
Elmer SmalingRedacteur
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in studentenleven
-
Universiteiten trekken minder studenten uit binnen- én buitenland
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Thirza combineert acht patronen
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Vechtpartij aan de VU, universiteitsblad deed al eerder aangifte tegen verdachte
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-