Stoter is beoogde nieuwe decaan ESL
De huidige onderwijsdecaan Suzan Stoter is de beoogde nieuwe decaan van de rechtenfaculteit per 1 februari 2013. Het College van Bestuur heeft het voornemen haar te benoemen.
Als Stoter officieel wordt benoemd, wordt zij de eerste vrouwelijke decaan in de 99-jarige geschiedenis van de Erasmus Universiteit.
Geen verrassing
Het is geen verrassing dat Stoter de leiding van de faculteit op zich zal nemen, gezien de grote veranderingen die de Erasmus School of Law doormaakt: probleemgestuurd onderwijs voor eerstejaars en de reorganisatie. Als onderwijsdecaan kent ze alle ins en outs van het nieuwe onderwijsmodel en daarom zal ze deze portefeuille als decaan behouden.
Stoter heeft het voornemen om de huidige onderzoeksdecaan Fabian Amtenbrink te benoemen tot vice-decaan. In die rol zal hij zich behalve met onderzoek ook bezig gaan houden met internationalisering. Het College van Bestuur heeft hen verzocht de intensieve samenwerking voort te zetten. Dat schreef de huidige decaan Maarten Kroeze in een notitie aan de medewerkers van de faculteit.
Academische ambities
Kroeze gaat zich weer storten op zijn wetenschappelijke carrière. Hij was er voor zijn aantreden al duidelijk over: hij zou gaan voor één termijn als decaan. “Ik ambieer een academische carrière en die wil ik niet langer dan vier jaar op een laag pitje zetten. Op mijn leeftijd kom je niet terug in de wetenschap als je er acht jaar uit bent geweest.” Toch twijfelde hij soms of het niet beter zou zijn om af te maken waar hij de laatste jaren aan begonnen was, maar aan de andere kant is er nooit een handig moment om zo’n grote organisatie te verlaten, zegt hij. LJ
Meest gelezen
-
Geneeskundestudent Daan Kluwer wint 10.000 euro om een eigen jazzalbum op te nemen
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Mogelijke fusie tussen ISS en IHS, nieuwe voetbalcompetitie en TU Delft deelt namen van demonstranten met politie
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Campus
-
EM TV
-
-
Opbrengst van kennis valt wél te voorspellen, menen economen
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in Onderwijs
-
Universiteiten verwelkomen steeds minder studenten
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Keurmeester NVAO weet niet of opleidingen grip hebben op AI
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Ook hogeronderwijsmedia willen bescherming tegen AI
Gepubliceerd op:-
Kunstmatige intelligentie
-