Verse noedelsoep met veel knoflook
EM recenseert deze week elke dag één van de vijf aanbieders in het foodcourt. Vandaag: Noedelsoep met knoflook.
Wat: Een kleine Vega-tastic. Boekweitnoedels met tofu, spinazie, chinese kool, knoflook en koriander in een vegetarische bouillon.
Prijs: De kleine porties noedels zijn 5 euro. Voor een normale portie betaal je 8 euro. Vrij duur, aangezien een grote eter de middag niet doorkomt op een kleine portie.
Wachttijd: Hoewel nagenoeg alle tafels bezet waren en er bij andere aanbieders rijen stonden, werd ik bij Oodlz direct geholpen. Twee minuten wachten tot je beker noedelsoep klaar is valt wel mee.

Smaak: De producten zijn vers, en dat proef je. Maar die knoflook. Nu houd ik wel van een flinke lading knoflook, maar je kunt beter je afspraken afzeggen en ver achterin de collegezaal gaan zitten.
Bediening: Vriendelijk en snel, niets op aan te merken.
Bijzonderheden: Vers, verser, verst. En er is volop keuze uit extra’s. Naast de vijf standaardcombinaties kun je ook zelf ingrediënten kiezen.
Zitplaatsen: Een paar tafeltjes, maar helaas allemaal bezet.
Eindoordeel: 7
Tim Ficheroux
Meest gelezen
-
Letschert geeft nog niets weg in eerste Kamerdebat
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Politiek
-
-
Weg met de ‘profkip’, zegt De Jonge Akademie
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in Nieuws
-
Hogere studieschuld door toeslagenaffaire; minister opent telefoonlijn
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Jacco van Sterkenburg is de nieuwe Chief Diversity Officer
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Nieuws
-
-
Wat betekenen de nieuwe Europese woonplannen voor studenten?
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-