Bungehuis UvA wordt ontruimd
Het Bungehuis in Amsterdam, dat studenten van de Universiteit van Amsterdam al 11 dagen bezet houden, wordt dinsdagmorgen ontruimd.
Voor het pand staan busjes van de Mobiele Eenheid en de Spuistraat wordt afgezet met dranghekken. Ook is er veel pers aanwezig.
De bezetters van het Bungehuis maken het de ME wat moeilijker door lawaai te maken en er worden rookbommetjes gegooid. Een van de ingangen van het pand is afgeschermd met hekken.
Symbolisch
Een van de studenten die het pand maandagochtend verliet, zegt tegen AT5 dat de bezetters in het pand zich hebben “ingehaakt”. Hij noemt het een symbolische actie en verwacht dat de ME in staat zal zijn de bezetting te beëindigen.
Folia, de universiteitskrant van de UvA, heeft een liveblog inclusief livestream van AT5 van de ontruiming.ES
Meest gelezen
-
Aantal internationals neemt voor het eerst af
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Als je hebt gevonden wat bij je past gaan de dingen vanzelf, weet Lenya Slierendrecht
Gepubliceerd op:-
Verslonden
-
-
Twee miljoen jaar oude fossielen gevonden bij boring op campus: ‘Dit bewijst dat er ooit een zee was op Woudestein’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Nieuws
-
Universiteit rapporteert datalek in medewerkersonderzoek
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Universiteiten willen dat minister Palestijnen helpt hierheen te komen
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Zo zorg je ervoor dat je het nieuws van EM kunt vinden in Google
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-