Houten ‘Berlijnse muur’ verbergt buitenkant Exam Centre
Het Exam Centre is aan de zijde van de Kralingse Zoom afgeschermd met een massieve houten muur van zeker vijf meter hoog. Het ziet er misschien uit alsof je binnenkort langs Checkpoint Charlie moet om de campus op te mogen, maar geen zorgen. De wand staat er om een hele andere reden.

De houten wand aan de buitenkant van het examengebouw.
Afbeelding door: Elmer Smaling
Tijdens het omlopen vanaf metrostation Kralingse Zoom valt-ie erg op: de ‘Berlijnse muur’ van spaanplaten die zich uitstrekt van het voormalige sportcentrum (nu Exam Centre) naar het Hattagebouw. Het doet denken aan de spaanplaten die sinds een inbraak op het F- en G-gebouw getimmerd zijn. Die gebouwen staan op het punt gesloopt te worden.
Maar nee, het Exam Centre wordt niet gesloopt en er was ook geen onweerstaanbare aanbieding spaanplaten bij de bouwmarkt. De muur staat er om het examengebouw af te schermen van het bouwterrein aan de andere zijde van de Kralingse Zoom.
Daar verrijzen vanaf september nieuwe woningen. De spaanplaten zijn geplaatst om geluidsoverlast tijdens de tentamens te beperken, laat een woordvoerder van de universiteit weten. De aannemer die de woningen gaat bouwen heeft de wand na overleg met de gemeente en de universiteit geplaatst.
Lees verder
-
Omlopen voor je tentamens: ingang Kralingse Zoom vanaf juni dicht vanwege werkzaamheden
Gepubliceerd op:-
Campus
-
De redactie
-
Elmer SmalingAdjunct-hoofdredacteur
Reacties
Meer Campus
-
Kabinet wil kennis en innovatie voor de krijgsmacht
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
Wetenschap
-
-
Last-minute tentamenwijzigingen door hittegolf: ‘Ik hoorde het pas om 21 uur’
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Onderwijs
-
-
Nieuwe cao universiteiten: lonen met 3,1 procent omhoog en zwangere medewerkers beter beschermd
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-
Laat een reactie achter