Waar je column over gaat, mag je zelf bepalen, zolang er maar een link is met de universiteit of het studentenleven. Of je nu schrijft over de geur uit de kamer van je huisgenoot, het niveau van je docenten, studieschulden of stress en werkdruk, maakt niet uit. Als het maar goed en met lef en humor geschreven is.

Een jury beoordeelt de columns en let daarbij in het bijzonder op humor, observatievermogen en taalgevoel. Die jury bestaat uit columnisten Dora Tolstoy, Dino Gačević en Ronald van Raak (hoogleraar Erasmiaanse waarden) en EM-hoofdredacteur Wieneke Gunneweg.

De winnaar krijgt een plek als columnist op erasmusmagazine.nl en schrijft dit collegejaar iedere vier weken een column. Je wordt betaald voor je columns en krijgt schrijfbegeleiding van een ervaren redacteur.

Stuur je column van 300 tot maximaal 500 woorden vóór maandag 18 september naar [email protected]. Voeg ook je cv en een korte motivatie toe.

Lees meer

Afgestudeerd

Columnist Dora Tolstoj is onlangs afgestudeerd. Met tranen in haar ogen dagdroomde ze in…

Dino Gacevic column2-Levien.Pauline

Lees meer

Oortoilet

Zwartbruine proppen, slijmerige bedoeningen en alles wat je kunt ‘fiberen’, columnist…

Nog geen reactie — begin de discussie!