EM TV: Kunnen EUC-studenten 200 euro terugkrijgen van hun huisbaas?
In deze aflevering vertelt EM-verslaggever Peer van Tetterode over een rechtszaak tussen een EUC-student en zijn huisbaas. Deze huisbaas is hetzelfde bedrijf dat kamers verhuurt aan alle eerstejaars EUC-studenten in het Lucia-gebouw. De student won de zaak en kreeg 200 euro reserveringskosten terug. Kunnen nu ALLE EUC-studenten hun geld terugkrijgen?
Ook ging verslaggever Adinda Khairunnisa naar de vintage modeshow tijdens de duurzaamheidsdagen. “Iedereen zag er zo goed uit. Ik had zoiets van, damn!”
EM TV is een tweewekelijks magazine van Erasmus Magazine, uitgezonden vanaf de redactie. In de Youtubeshow bespreken redacteuren van EM belangrijke nieuwsonderwerpen van de week en gaan verslaggevers naar evenementen en happenings rondom de campus. Gepresenteerd door Feba Sukmana en Tessa Hofland.
Lees meer
-
‘Alle EUC-studenten in het Lucia-gebouw kunnen boekingskosten terugkrijgen’
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
De redactie
-
Elmer SmalingRedacteur
Meest gelezen
-
Onderwijsraad hekelt ‘eenzijdige’ blik op welzijn van studenten
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
First Philosophy: een filosofiepodcast voor beginners én gevorderden
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in em tv
-
EM TV newsflash: AI-blunder, Nobelprijsnominatie en EM heeft een nieuwe website
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
-
De constante factor aflevering 4: Pinar Coşkun leert studenten al tien jaar gezond en duurzaam koken
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-