Donderdag live: EM TV over het welzijn van EUR-medewerkers
Medewerkers van de EUR houden het thuiswerken nog steeds vol, blijkt uit de nieuwste Welzijnsmonitor. Toch blijkt ook dat zij het zwaar hebben: ze tonen de eerste tekenen van mentale achteruitgang. Te gast in de uitzending is arbeids- en organisatiepsycholoog Arnold Bakker. Hij reflecteert op de uitkomsten. Hoe komt het dat gevoelsmatig veel medewerkers er doorheen zitten? En wat kan daar aan gedaan worden? Tessa Hofland presenteert de uitzending.
Verder in EM TV het wekelijkse nieuwsoverzicht. Ook nam de verslaggever een kijkje bij de 500 extra studieplekken die sinds deze week beschikbaar zijn op de campus.
EM TV: de wekelijkse nieuwsupdate van EM, live vanuit de tv-studio in het Polakgebouw. Nieuws, achtergrondinformatie, human interest, we houden je op de hoogte van alles wat er speelt op de Erasmus Universiteit. Elke donderdagochtend om 9.00 uur live op Facebook, YouTube en deze website. Presentatoren zijn afwisselend Tessa Hofland en Feba Sukmana.
Bekijk hier de vorige uitzending.
De redactie
Meest gelezen
-
Bij dialoog over academische vrijheid leeft behoefte aan duidelijkheid
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Universiteit neemt maatregelen na rapport antisemitismebestrijding
Gepubliceerd op:-
Veiligheid
-
-
Gemeenten moeten verkamering makkelijker maken, vindt LSVb
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
EM TV newsflash: Ingang Kralingse Zoom gesloten, openingstijden Polak en nieuw onderzoek zegt dat bsa niet helpt
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Studenten slagen minder vaak voor vroege tentamens: ‘Niemand wil ’s ochtends vroeg opstaan’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: medewerkers voortaan ook ontruimer, nieuw bestuur LSVB en waarom het code rood is in de muzieksector
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-