Direct naar inhoud

Advertentie

Advertentie Studentendrukwerk

Donderdag live: EM TV over het welzijn van EUR-medewerkers

Gepubliceerd op:

Medewerkers van de EUR houden het thuiswerken nog steeds vol, blijkt uit de nieuwste Welzijnsmonitor. Toch blijkt ook dat zij het zwaar hebben: ze tonen de eerste tekenen  van mentale achteruitgang. Te gast in de uitzending is arbeids- en organisatiepsycholoog Arnold Bakker. Hij reflecteert op de uitkomsten. Hoe komt het dat gevoelsmatig veel medewerkers er doorheen zitten? En wat kan daar aan gedaan worden? Tessa Hofland presenteert de uitzending.

Ingesloten inhoud van YouTube overslaan
Bekijk op YouTube
Ingesloten inhoud van YouTube overgeslagen.
Bekijk donderdag 18 maart hier de uitzending.

Verder in EM TV het wekelijkse nieuwsoverzicht. Ook nam de verslaggever een kijkje bij de 500 extra studieplekken die sinds deze week beschikbaar zijn op de campus.

EM TV: de wekelijkse nieuwsupdate van EM, live vanuit de tv-studio in het Polakgebouw. Nieuws, achtergrondinformatie, human interest, we houden je op de hoogte van alles wat er speelt op de Erasmus Universiteit. Elke donderdagochtend om 9.00 uur live op Facebook, YouTube en deze website. Presentatoren zijn afwisselend Tessa Hofland en Feba Sukmana.

Bekijk hier de vorige uitzending.

De redactie

Reacties

Reacties zijn gesloten.

Advertentie

Advertentie Studentendrukwerk

Lees verder in em tv