Thuiswerker René Karens: ‘Shit happens, soms letterlijk’
René Karens is hoofd van Bestuurlijke zaken en doet zijn werk vanuit zijn woonkamer in Schiedam. Hij deelt de ruimte met zijn driejarige dochter. Om het overzicht te bewaren hebben ze zones afgesproken. “Hier is de werkzone en daar is de speelzone”, zegt hij, wijzend naar de andere kant van de woonkamer waar een stoeltje, een speelkeukentje en verschillende knuffels en speelgoed staan.
Zelf werkt hij met een laptop en een iPad. “De combinatie vind ik fijn. Dan kan ik tijdens een Zoom- of Teamsvergadering mijn iPad gebruiken. Als ik de video uitzet, kan ik even bijspringen als mijn dochter hulp nodig heeft.” Meestal gaat het goed, maar niet altijd. “Soms moet mijn dochter net naar ‘het kleine kamertje’ als ik aan het vergaderen ben”, vertelt René. “Tja.. dan is het letterlijk ‘shit happens’.” Gelukkig is iedereen tijdens deze crisis begripvol, zegt René. “En die eigenschap is heel nuttig, ook voor na de crisis.”
De redactie
-
Feba SukmanaRedacteur
Meest gelezen
-
Afspraken over internationale studenten zijn nu officieel vastgelegd
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Onderwijs
-
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Hoe EM met talent en teamwerk in een prijzenfestival terechtkwam
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Video
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV Newsflash: ESL-promovendus verliest rechtszaak, korter academisch jaar voor rechtenstudenten en internationale studenten worden vaker opgelicht
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Wanhopig op zoek naar verkoeling besteelt een studente zelfs haar eigen hond
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-