Het gaat om de studies Geneeskunde, Nanobiology, Klinische Technologie, Technical Medicine en vijf researchmasters. Het Onderwijscentrum gaat ook dicht en kan dus ook niet gebruikt worden voor zelfstudie. Buitenlandse stages zijn ook niet meer toegestaan.
De maatregelen die de faculteit Geneeskunde neemt vanwege de corona-epidemie zijn strenger dan bij andere faculteiten, om het werk in het ziekenhuis zo min mogelijk te verstoren. Ook wil het Erasmus MC zoveel mogelijk personeel beschikbaar houden voor de patiëntenzorg.
Drastische maatregel
“Wij realiseren ons terdege dat dit een drastische maatregel is die wij nu als faculteit genoodzaakt zijn te nemen. We doen dit echter om erger te voorkomen en zullen ons uiterste best doen om de gevolgen hiervan voor zowel jullie als voor onze studenten zo veel mogelijk te beperken en passende oplossingen te bieden. Andersom rekenen wij graag op jullie begrip en op jullie medewerking in dezen”, schrijft het faculteitsbestuur in een mail aan de Geneeskundestudenten.
Waarop wacht de rest van de universiteit nog? Als we nu actie ondernemen is er nog een kans dat we niet in Italiaanse toestanden terechtkomen.
Precies.
Het aantal besmettingen groeit nog steeds constant. Zolang mensen elkaar gaan tegenkomen gaat verspreiding blijven plaatsvinden, beste dus om groepsactiviteiten te minimaliseren.
En hoe zit het voor de toelatingstoets voor geneeskunde??
met*
Daar zou je snel bericht over moeten ontvangen, laat de universiteit ons weten. Alle tentamens zijn tot nadere orde afgelast, net als alle andere bijeenkomsten met meer dan honderd mensen.
Reageren niet meer mogelijk.