Vijfde verdachte aangehouden voor verduistering EUR
De politie heeft een vijfde verdachte aangehouden voor betrokkenheid bij de verduistering aan de Erasmus Universiteit. Het gaat om een 34-jarige Rotterdammer. Dat meldt het Openbaar Ministerie. De verdachte zit thuis in afwachting van het proces.
Maandag werd administratief medewerker Dwight B. gearresteerd op de campus op door twee agenten in burger. Hij wordt verdacht van verduistering van 22.000 euro, zo meldden verschillende bronnen aan Erasmus Magazine.
Nog drie arrestaties
Dinsdag werd bekend dat er nog drie vrouwen zijn gearresteerd voor betrokkenheid bij de verduistering. De vrouwen van 22, 25 en 27 jaar uit Rotterdam en Vlaardingen zouden hebben geholpen bij het wegsluizen van het geld. Ook Dwight B. en de drie vrouwen zijn op vrije voeten gesteld in afwachting van het onderzoek. EvR
Meest gelezen
-
Aantal internationals neemt voor het eerst af
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Als je hebt gevonden wat bij je past gaan de dingen vanzelf, weet Lenya Slierendrecht
Gepubliceerd op:-
Verslonden
-
-
Twee miljoen jaar oude fossielen gevonden bij boring op campus: ‘Dit bewijst dat er ooit een zee was op Woudestein’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Nieuws
-
Universiteit rapporteert datalek in medewerkersonderzoek
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Universiteiten willen dat minister Palestijnen helpt hierheen te komen
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Zo zorg je ervoor dat je het nieuws van EM kunt vinden in Google
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-