Warme Truiendag, de foto’s!
Op de hele campus staat de verwarming twee graden lager om energie te besparen. Vrijdag 7 februari is namelijk Warme Truiendag. En dat levert prachtige foto’s op.

Vind je ook niet dat ESHCC-decaan Dick Douwes op dit schilderij goed lijkt?

Steef van de Velde (RSM) met de enthousiaste Reach Out-commissie van STAR, initiatiefnemer van Warme Truiendag op de EUR.

De enige vrouwelijke decaan, Suzan Stoter van de ESL, is overduidelijk het stijlvolst gekleed met haar rode sjaal en bijpassend kunstwerk.

Gaaf! Philip Hans Franses heeft een boek over Mick Jagger in zijn kast staan, en het matcht nog met de kleuren van de economiefaculteit ook.

Ook Werner Brouwer van iBMG is goed voorbereid op deze koude, natte dag.

Wie wil er nu geen ingelijste foto van FSW-decaan Henk van der Molen boven zijn bed?

Jack “Mart Smeets” Vromen (Wijsbegeerte) is klaar voor de openingsceremonie in Sochi.

Van links naar rechts zitten secretaris van het College van Bestuur Ton van der Pijl, derde collegelid Bart Straatman en rector magnificus Huib Pols er warmpjes bij.
TF (foto’s Eva Rood)
Meest gelezen
-
Minister schrapt ‘renteplafond’ voor studenten: plan kost veel meer dan verwacht
Gepubliceerd op:-
Geld
-
-
Waarom studentenvakbond LSVb zich verzet tegen militarisering
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
-
Zeven EUR-wetenschappers krijgen een Vidi-beurs
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Nieuws
-
Troonrede: ‘Er moet ruimte zijn voor buitenlandse studenten en kenniswerkers’
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Nieuwe tentoonstelling Hadassah Emmerich in Erasmus Gallery toont kleurrijk vervolg op muurkunst in Langeveld
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Nieuws
-
-
Universiteit rapporteert datalek in medewerkersonderzoek
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-