Vrouwen letterlijk naar de top
Zondag beginnen zeventien vrouwen aan de beklimming van de Kilimanjaro. De MBA-studentes van Rotterdam School of Management (RSM) worden vergezeld door Rebecca Stephens, de eerste Britse vrouw die de hoogste berg op ieder continent heeft beklommen.
Metafoor
De Kilimanjaro, op de grens tussen Kenia en Tanzania, dient als een metafoor om meer vrouwen aan de top van het bedrijfsleven te krijgen. Daarnaast is het bedoeld als een leermoment voor de studentes. Het bereiken van de bijna zesduizend meter hoge top van de berg lukt alleen door intensieve samenwerking. De deelneemsters hebben gezamenlijk een Team Charter opgesteld, waarin ze aangeven elkaar te respecteren en te ondersteunen.
Blog
Het team bestaat uit zeventien vrouwen met elf verschillende nationaliteiten. Gedurende de tocht van tien dagen houden ze een blog bij om hun ervaringen te delen. Momenteel zijn daar ook uitgebreide verhalen over de voorbereiding te lezen. De ‘Kili ladies’ hebben er maanden van training opzitten en staan te trappelen om te beginnen. Het is de tweede keer dat een groep vrouwen van RSM de hoogste berg van Afrika beklimt. Vorig jaar werd het programma voor het eerst georganiseerd.
Meest gelezen
-
Afspraken over internationale studenten zijn nu officieel vastgelegd
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Onderwijs
-
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Hoe EM met talent en teamwerk in een prijzenfestival terechtkwam
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Kabinet wil kennis en innovatie voor de krijgsmacht
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
Wetenschap
-
-
Last-minute tentamenwijzigingen door hittegolf: ‘Ik hoorde het pas om 21 uur’
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Onderwijs
-
-
Nieuwe cao universiteiten: lonen met 3,1 procent omhoog en zwangere medewerkers beter beschermd
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-