Starbucks op de EUR is open
Het Amerikaanse koffieconcern opent vandaag, op maandag 7 mei, de eerste Rotterdamse vestiging op campus Woudestein. Het gaat om een samenwerking tussen cateraar Albron en Starbucks.
De Starbucks zit op de plaats van de vorige coffeecorner in het L-gebouw. De Erasmus Universiteit heeft de primeur van het gloednieuwe ‘foodservice’-concept van de koffieketen. Dit houdt in dat het koffiemerk zijn naam leent aan EUR-cateraar Albron, en ook het personeel is van Albron. Wel worden zij door Starbucks getraind en gebruiken zij hun producten.
Op Twitter zijn veel studenten lovend. Eén van hen is Arjan van der Star. Op Twitter laat hij weten dat zijn gebeden zijn verhoord. Edwin Euser zegt: “Slechte zaak voor mijn portemonnee.” En Isabel Heijtlager bedankt de universiteit voor de komst van de koffieketen. “Er komt een Starbucks op de campus van het Erasmus. Je begrijpt mijn blijdschap. Dankuuuuu Erasmushelden!”
Lauwe reacties
In tegenstelling tot de vreugdekreten op Twitter, reageren de studenten in De Carrousel donderdag lauw. Zo wisten een aantal niet eens dat er een Starbucks op de campus komt, sommigen drinken geen koffie en anderen vinden het veel te duur. CH

Het personeel van Albron wordt getraind door Starbucks.
Meest gelezen
-
Zes op de tien studentenkamers te duur, gemeenten grijpen nauwelijks in (behalve Rotterdam)
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
-
Het huis uit? Vrouwen gaan in Maastricht wonen, mannen in Delft
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
-
Kwart van de academici kampt met depressieve of angstklachten, vooral jonge onderzoekers
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Kwart van de academici kampt met depressieve of angstklachten, vooral jonge onderzoekers
Gepubliceerd op:-
Medewerkers
-
-
U-raad verliest instemmingsrecht op beveiligingscamera’s
Gepubliceerd op:-
Beveiliging
-
-
Nieuwe tentoonstelling Hadassah Emmerich in Erasmus Gallery toont kleurrijk vervolg op muurkunst in Langeveld
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Nieuws
-