Starbucks op de EUR
Het Amerikaanse koffieconcern opent op maandag 7 mei de eerste Rotterdamse vestiging op campus Woudestein. Het gaat om een samenwerking tussen cateraar Albron en Starbucks.
De Starbucks komt op de plaats van de huidige coffeecorner in het L-gebouw. Tot en met 4 mei vinden er nog werkzaamheden plaats, maar een groot bord in de gang telt al af tot de dag dat menig koffieliefhebber zijn hart kan ophalen.
Eén van het is Arjan van der Star. Op Twitter laat hij weten dat zijn gebeden zijn verhoord. Erwin Euser zegt: “Slechte zaak voor mijn portemonnee.” En Isabel Heijtlager bedankt de universiteit voor de komst van de koffieketen. “Er komt een Starbucks op de campus van het Erasmus. Je begrijpt mijn blijdschap. Dankuuuuu Erasmushelden!”
Lauwe reacties
In tegenstelling tot de vreugdekreten op Twitter, reageren de studenten in De Carrousel vandaag lauw. Zo wisten een aantal niet eens dat er een Starbucks op de campus komt, sommigen drinken geen koffie en anderen vinden het veel te duur.
Albron en Starbucks willen nog niet reageren. CH
Meest gelezen
-
Achtbaan bij IT tijdens Canvas-crisis: ‘Alle alarmbellen gingen rinkelen’
Gepubliceerd op:-
ICT
-
Onderwijs
-
-
Kritische vragen voor Amerikaanse ambassadeur Joseph Popolo bij gastcollege
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Stereotypen over studies ‘We hebben allemaal psychische problemen en daarom studeren we psychologie’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Achtbaan bij IT tijdens Canvas-crisis: ‘Alle alarmbellen gingen rinkelen’
Gepubliceerd op:-
ICT
-
Onderwijs
-
-
Canvas vanaf woensdag weer beschikbaar
Gepubliceerd op:-
ICT
-
Onderwijs
-
-
Docenten in de canvascrisis: ‘Uiteindelijk gebruikt iedereen wat op dat moment het beste werkt voor studenten’
Gepubliceerd op:-
ICT
-
Onderwijs
-