Maandag 23 augustus

English below

Spot jezelf en win!

Ben jij met je polsbandje gekiekt door een EM-fotograaf? Spot jezelf op deze pagina en stuur een mailtje met je naam en het nummer van de foto snel naar emonline@em.eur.nl.

Wees er snel bij, want alleen de eerste 19 mailtjes hebben prijs!

Begin september laten we je weten of je gewonnen hebt!

Spot your photo and win!

Took our Erasmus Magazine’s editor a picture of you during the Eurekaweek? If you spot your photo on this page, send an e-mail with your name and the number of the picture to emonline@em.eur.nl.

Be quick because only the first 19 students who react will win a price!

At the start of September we let you know if you have won!

Maandag 23 augustus

 

1. Barbara de Jonge (Sociologie), Kasper Bout, Patricia van Winden (IBCOM), Lisanne van Dessel (Geneeskunde)

 

2. Beren de Vries, Lesley Bastemeyer, Dominique Brouwer, Irene Dolk (ACW)

 

3. Complete IBEB group

 

4. Cyriel Pfennings, Eevelyn N.Marmol G., Gaby Baars, Dennis van Wijk, (IBEB)

 

5. Denise Embregts, Coen Zabel, Tianmingzi Lan, Bart van Elk (IBEB)

 

6. Felix den Ottolander, Bart van Elk, Eewai Tan (IBEB)

 

7. Fleur Masterdijk, Marjolein Schippers, Linda van der Have, Lisa Fuchs, Kristianne van Blanken (ACW)

 

8. Floris de Wit, Derk Bern…, Thomas de Bruyn( BA)

 

9. Hylke Bakker, Nini Truong, Sophie Vogelaar, Remco Bouts (Bestuurskunde)

10. Joschka Schute, Simon Perrigard (IBA)

 

11. Kasimir Krikkens, Raphael Boerlin, Thierry Grieder (IBA)

 

12. Lisanne Hummel, Nicholas Comtepas, Mattia de Luca (IBA)

 

13. Luysche Luzac (BA) en wie-o-wie

14. Maryse Griffioen, Louise Schellerens, Renee Lubbersen (Bedrijfskunde)

15. Merel Smit, Esmee Zwiers, Ye Li (IBEB), Mirco Muhl (MCs Economie)

 

16. Nicky Kroon, Jennifer van de Velde, Marjolijn de Haas, Vasse Stuyling de Lange (IBA), Julia Weib (BA), Margarita Katusheva (MScFI)

 

17. Nini Truong en wie-o-wie

 

18. Rick Rijkse, Tommy Blom, Joeri Admiraal (Econometrie)

 

19. Roel van Leeuwen, Marlou Kamphuis (BA)

 

20. Sjoerd Eversdijk (Bedrijfskunde), Marit, Jasper (BA)

 

21. Sophie Kwizera, Chantal van Poppelen (Bestuurskunde)

 

22. Thomas van Nieuwkerk, Vincent Herma, Julian Steenbergen, Stephan van Dijk, Ivar van de Loo, Nino Binnendijk, Roald Heerkens (Economie & Bedrijfskunde)

 

23. Thomas Water (HBO Watermanagement)

24. Tim Heijkoop, Jesse van Beek, Amy Visser, Maaike Breedveld, Brigitte van Andel, Clemens de Bryin, Boy Noordijk, Marco Weda, Michelle Rath en Remco Bouts (Bestuurskunde)

 

25. Valeria Gritsenko, Nina Orlic, Lotte Vlug, Inge Dukker (mr.drs.)

 

26. Vera Schijf, Larissa Plantinga, Larissa Meyer, Debby Franken (Psychologie)

   
   

Deel dit artikel