Extra verlichting rond campus
De gemeente plaatst extra verlichting op het voetpad langs de Kralingse Zoom, bij de ingang van de campus Woudestein. Hoog nodig, want het is een onaangenaam, donker stuk volgens facilitair directeur van de EUR, Kees Lansbergen.
In het periodieke overleg tussen de EUR en de deelgemeente Kralingen-Crooswijk, bracht de directie van de universiteit meerdere keren ter sprake dat studenten en medewerkers zich onveilig voelen op het voetpad. Er is te weinig licht. De gemeente beaamt het probleem na enig onderzoek en heeft 10.000 euro uitgetrokken voor extra verlichting.
Voor de komende wintermaanden moet het probleem opgelost zijn. Directeur van het Facilitair Bedrijf van de EUR, Kees Lansbergen, heeft het bestuur van de deelgemeente schriftelijk complimenten gemaakt voor het ‘vlotte handelen’. Lansbergen: “Wij hebben dit probleem al drie jaar geleden aangekaart, maar het huidige deelbestuur heeft zich er nu hard voor gemaakt en voortvarend gehandeld.”
Lansbergen is blij dat er iets gedaan wordt. “Ik loop er zelf ook wel eens en het is er niet aangenaam.” Het is echter niet zo dat er daadwerkelijk misdaad is gerapporteerd betreft dit voetpad. DR
Meest gelezen
-
Verknipte cheerleader
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Juan is aan het comfortmaxxen
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Wanhopig op zoek naar verkoeling besteelt een studente zelfs haar eigen hond
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Campus
-
Geen treinen, bussen en metro door landelijke ov-staking
Gepubliceerd op:-
Vervoer
-
-
Studenten worden vaak gematst bij de rechter, zien wetenschappers
Gepubliceerd op:-
Rechtspraak
-
-
Universiteiten krijgen compliment voor landelijke samenwerking, die bijna was wegbezuinigd
Gepubliceerd op:-
Politiek
-