Filmpjes
Filmwedstrijd: hoe gekleurd zijn de media?
Houden traditionele media voldoende rekening met jongeren, allochtonen en andersdenkenden? Hoe blijf jij op de hoogte van de gebeurtenissen om je heen? En herken jij je in de beelden die radio, tv, tijdschriften, kranten en internet laten zien? Kortom: hoe gekleurd of kleurrijk zijn de media in Rotterdam?
Op 2 juni is de jaarlijkse Rotterdam Lezing. Dit jaar gaat het over media in een multiculturele stad. Op dezelfde avond reiken we drie prijzen uit aan de beste, tofste en spannendste filmpjes over het thema: hoe gekleurd of kleurrijk zijn de media in Rotterdam!
Vertel in maximaal 100 seconden jouw verhaal en win maximaal 100 euro!
Upload je filmpje op YouTube en geef het de trefwoorden ‘rotterdamlezing’ en ‘erasmus’. Stuur een mail met de link naar: [email protected]
De winnende filmpjes worden geplaatst op EM.Online. Inzenden kan tot en met 11 mei 2009.
| De Rotterdam Lezing is een samenwerkingsverband tussen het Studentenpastoraat, Art. 1 en Erasmus Podium, en Erasmus Magazine van de Erasmus Universiteit Rotterdam. |

Meest gelezen
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
-
Universiteiten trekken minder studenten uit binnen- én buitenland
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Wat betekenen de nieuwe Europese woonplannen voor studenten?
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in video
-
EM TV newsflash: AI-blunder, Nobelprijsnominatie en EM heeft een nieuwe website
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
-
De constante factor aflevering 4: Pinar Coşkun leert studenten al tien jaar gezond en duurzaam koken
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-