IJsbad en sauna ‘om te relaxen’ bij Erasmus Sport
Erasmus Sport heeft maandag vanwege de Week van de Werkstress een ijsbad en een sauna neergezet achter het sportgebouw. “Je moet letten op je ademhaling. Je gaat eerst in het ijsbad en daarna vijf minuten de sauna in”, vertelt student Miska.
Het ijsbad en de sauna zijn goed voor je gezondheid, zegt Laurens Wielaard van Erasmus Sport. “Ook voor je mentale gezondheid, want de warmte van de sauna kalmeert je.”
Een student zit te bibberen in het ijsbad. “Ik liep hier gewoon langs om te kijken wat er aan de hand was, toen zei iemand dat ik het moest proberen, dus dat doe ik”, zegt hij. Op een schaal van tien, hoe ontspannen voelt hij zich? “Nou, nu een drie.”
De redactie
-
Nora van der SchoorRedacteur
-
Cristina Tanas
Videomaker
Meest gelezen
-
In memoriam emeritus hoogleraar Hans Gortemaker
Gepubliceerd op:-
In memoriam
-
-
Aantal suïcides onder jongeren neemt toe
Gepubliceerd op:-
Mentale gezondheid
-
-
Student met dyscalculie krijgt geen vrijstelling voor statistiek
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in em tv
-
EM TV newsflash: AI-blunder, Nobelprijsnominatie en EM heeft een nieuwe website
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
-
De constante factor aflevering 4: Pinar Coşkun leert studenten al tien jaar gezond en duurzaam koken
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-