TE KOOP: TU Delft
Uit protest tegen de bezuinigingen op de basisbeurs zetten studenten van de TU Delft hun universiteit te koop. Vandaag hangen overal op de campus makelaarsbordjes.
Bezuinigingen
Actievoerders van de Delftse studentenvakbond VSSD vragen hiermee aandacht voor bètastudenten. De bezuinigingen op de studiefinanciering en ov-jaarkaart zullen hen harder treffen dan andere studenten, menen ze. Hun opleiding duurt een jaar langer dan andere opleidingen en is ook zwaarder. “Op deze manier blijven er geen ingenieurs meer over”, zegt voorzitter Bas Vollebregt van VSSD. “Als het kabinet bruggen wil slaan kan dat niet zonder ingenieurs.”
Elk aannemelijk bod
De universiteit is te koop tegen elk aannemelijk bod. “Want op deze manier komen er helemaal geen bètastudenten meer”, voorspelt Vollebregt. HOP

Meest gelezen
-
Hoe word je een Rotterdammert: Defne leert uitdrukkingen: ‘Tebbie nou op je muil?’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Benita draagt regenlaarzen voor de sier
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Wachten op de warmte
Gepubliceerd op:-
Column
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Politiek
-
Onderwijs en onderzoek in Iran ontwricht door oorlog
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Politiek
-
-
Estse president Alar Karis in Erasmus Paviljoen: ‘We zijn niet in oorlog, maar ook niet in vrede’
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
-
Raad van State kraakt nieuwe tegemoetkoming voor pechstudenten
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
Studentenleven
-