Donderdag om 9 uur: EM TV over het heropenen van de campus
Het is zo ver: sinds deze week kun je weer mondjesmaat naar college. Hoewel hoorcolleges voorlopig online blijven zijn er weer kleinschalige bijeenkomsten op de campus mogelijk. Meer over de heropening van de EUR in EM TV. Te gast zijn Florian Madertoner, docent bij de Rotterdam School of Management en Wytze Schaap, tutor bij de Erasmus School of Law.
Verder in EM TV het wekelijkse nieuwsoverzicht. Onze verslaggever ging op de campus op zoek naar het eerste ‘offline’ college in lange tijd. En hoe kijken studenten naar coronasneltests? Zijn ze bereid zich te laten testen om naar college te kunnen?
EM TV is de wekelijkse nieuwsupdate van Erasmus Magazine, live vanuit de tv-studio in het Polakgebouw. Nieuws, achtergrondinformatie, human interest, we houden je op de hoogte van alles wat er speelt op de Erasmus Universiteit. Elke donderdagochtend om 9.00 uur live op Facebook, YouTube en deze website. Presentatoren zijn afwisselend Tessa Hofland en Feba Sukmana.
Lees meer
De redactie
Meest gelezen
-
Onderwijsraad hekelt ‘eenzijdige’ blik op welzijn van studenten
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
First Philosophy: een filosofiepodcast voor beginners én gevorderden
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in em tv
-
EM TV newsflash: AI-blunder, Nobelprijsnominatie en EM heeft een nieuwe website
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
-
De constante factor aflevering 4: Pinar Coşkun leert studenten al tien jaar gezond en duurzaam koken
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-