Donderdag in EM TV: Moeten we niet terug naar de campus?
Moeten we niet vaker terug naar de campus? Het hoger onderwijs biedt te weinig fysieke lessen aan, zegt de Leidse hoogleraar Epidemiologie Frits Rosendaal: er zouden meer studenten en docenten naar de campus moeten komen. Wij praten er over door met Lyle Muns, voorzitter van de Landelijke Studentenvakbond, Younes Assou van de Universiteitsraad en Jason Pridmore, vice-decaan onderwijs bij ESHCC.

Tessa Hofland presenteert EM TV
‘Fysiek onderwijs hoort bij kwalitatief goed onderwijs’, vindt de Landelijke Studentenvakbond. Aankondigen dat een heel blok of een heel studiejaar online zal zijn, is geen goede zaak, vindt voorzitter Lyle Muns. Vanuit de Universiteitsraad is student Younes Assou ook kritisch. Hij zegt dat er niet genoeg gedaan wordt om studenten te helpen. Aan de andere kant staat Jason Pridmore, vice-decaan onderwijs bij de Erasmus School of History, Culture and Communication. Meer offline onderwijs is meer hybride onderwijs, en dat betekent meer werkdruk voor docenten. Ook voelt de vice-decaan de verantwoordelijkheid voor de studenten. Wat als studenten zich niet aan de regels houden en er wordt iemand ziek?
Donderdag 19 november praten we hier om 9.00 uur ‘s ochtends over door, live vanuit de studio in het Polakgebouw. Presentator is Tessa Hofland.
Volg EM TV op Facebook, Youtube of gewoon via de website van Erasmus Magazine.
Bekijk hier de aflevering van vorige week
Kijk verder
-
EM TV: Ziekteverzuim daalt door thuiswerken, maar ‘noodtoestand’ wat betreft werkdruk
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
De redactie
-
Tessa HoflandRedacteur
Meest gelezen
-
Aantal internationals neemt voor het eerst af
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Als je hebt gevonden wat bij je past gaan de dingen vanzelf, weet Lenya Slierendrecht
Gepubliceerd op:-
Verslonden
-
-
Twee miljoen jaar oude fossielen gevonden bij boring op campus: ‘Dit bewijst dat er ooit een zee was op Woudestein’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
Twee miljoen jaar oude fossielen gevonden bij boring op campus: ‘Dit bewijst dat er ooit een zee was op Woudestein’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Faculteiten moeten gaan clusteren, queer medewerkers van kleur voelen zich niet altijd veilig, Erasmus MC genomineerd voor onderwijsprijs
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Hoe Guido van Winden van De Studentenbijbel zelf zijn studie doorkwam
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-