EM TV newsflash: Canvas gehackt, alleen EUR en UvA weren fossiele industrie en collegegeld stijgt
Elke week een overzicht van het belangrijkste nieuws over de Erasmus Universiteit. Deze week: Canvas ligt plat vanwege een hack door cybercriminelen. Ze hebben namen, e-mailadressen, studentnummers en correspondentie tussen docenten en studenten gestolen. De groep eist losgeld. De universiteit heeft voorlopig de stekker uit Canvas getrokken.
Daarnaast zijn de Erasmus Universiteit en de UvA de enige universiteiten in het land die strenge regels hanteren voor samenwerkingen met vervuilende bedrijven zoals Shell. En in september 2027 zal het wettelijk collegegeld waarschijnlijk toenemen naar 2.771 euro.
Lees meer
De redactie
-
Saskia ElectraVideoverslaggever
-
Aylin Elis TezelVideomaker
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
Hoe Guido van Winden van De Studentenbijbel zelf zijn studie doorkwam
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Internationale Psychologie moet halveren, medewerkers hebben stress en nieuwe hellingbaan naar Erasmusgebouw
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Wetenschap op de basisschool: ‘Een professor is een man of vrouw die iets wits aan heeft’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-