Mogelijke fusie tussen ISS en IHS, nieuwe voetbalcompetitie en TU Delft deelt namen van demonstranten met politie
Elke week een overzicht van het belangrijkste nieuws over de Erasmus Universiteit. Deze week: Het International Institute of Social Studies in Den Haag en het Institute for Housing and Urban Development Studies willen fuseren. Twee jaar geleden halveerde het aantal masterstudenten omdat een beurs die studenten uit de Global South aantrok, werd geschrapt. Het College van Bestuur steunt de plannen.
Ook gaat op 1 maart de nieuwe voetbalcompetitie van de EUR van start en heeft de TU Delft de namen van demonstranten gedeeld met de politie, terwijl een dergelijke schending van de privacy niet is toegestaan, tenzij er geen andere mogelijkheid is om de veiligheid te waarborgen. Aldus de Autoriteit Persoonsgegevens.
Lees verder
-
Afspraken over internationale studenten zijn nu officieel vastgelegd
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Onderwijs
-
De redactie
-
Aylin Elis TezelVideomaker
-
Saskia ElectraVideoverslaggever
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV Newsflash: ESL-promovendus verliest rechtszaak, korter academisch jaar voor rechtenstudenten en internationale studenten worden vaker opgelicht
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Wanhopig op zoek naar verkoeling besteelt een studente zelfs haar eigen hond
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-