Hierop werden studenten verliefd tijdens de Eurekaweek
De stad, het ov, de cantus, de Nederlanders en natuurlijk het eigen nieuwe vriendinnetje. Dat zijn enkele voorbeelden waar studenten de afgelopen drie dagen tijdens de Eurekaweek stapelverliefd op zijn geworden.
“Ik ben stapelverliefd op mijn vriendin”, vertelt een student met een brede glimlach. Ze zitten bij dezelfde vereniging en leerden elkaar twee weken geleden kennen tijdens een groepsreis. “Ze is heel erg open en iedereen gaat naar haar toe als er iets is”, zegt hij.
Een Braziliaanse eerstejaars is helemaal weg van de Nederlanders. “Ze zijn zo vriendelijk. Ze wijzen me de weg en nemen me overal mee naartoe. Ik was best bang toen ik aankwam, maar nu ken ik de stad beter door mijn nieuwe Nederlandse vrienden!”
Verder zijn studenten dol op de stad (‘de architectuur is prachtig’), de musea (‘het Depot is fantastisch’), het ov (‘je komt er zo makkelijk overal mee’), de studentenverenigingen (‘RSG is supertof!’) en natuurlijk de cantus. Welk liedje is het leukst om mee te zingen? “Het Rotterdamlied natuurlijk!”
Bekijk de video van dinsdag ook
-
Uitgedaagd bij Sports & Play: studenten doen verrassend goed mee
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
De redactie
-
Feba SukmanaRedacteur
-
Nora van der SchoorVideoredacteur
Meest gelezen
-
Radeloze geneeskundestudenten bieden elkaar geld om eerder te starten met coschappen
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
‘Met gadgets als Meta Glasses betalen we voor surveillance op onszelf’
Gepubliceerd op:-
De Kwestie
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Eurekaweek
-
Campagne op het Eurekaweekfestival voor steun aan slachtoffers van misdrijven
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
-
Eerstejaars vinden nieuwe besties tijdens Eurekaweek: ‘Ik wil over tien jaar nog bevriend zijn met haar’
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
Studentenleven
-
-
Katers en schorre stemmen bij brakke brunch in het park
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Eurekaweek
-