Eurekaweek dag 3: Verenigingentour, musea en festival
Deelnemers van de Eurekaweek kunnen zich, na een geslaagde cantus, opmaken voor de laatste dag van de Eurekaweek. Vandaag zal er veel worden gefietst, want er staan meerdere tours op het programma. Als afsluiter is er een festival in Delfshaven.
Na de Cantus van gisteravond zullen sommige studenten vanochtend wellicht met wat kleinere oogjes op pad gaan, maar er staat opnieuw een bijzondere dag op het programma. Deelnemers kunnen kiezen uit twee tours. De eerste voert langs verschillende studentenverenigingen, die elk een leuke activiteit hebben georganiseerd om potentiële nieuwe leden te verwelkomen. De tweede optie is de Museumtour, waarbij deelnemers gratis musea bezoeken en zich laten verrassen door fascinerende tentoonstellingen.
’s Avonds barst het slotfeest los tijdens het Festival. Geniet van de laatste momenten van je Eurekaweek met optredens van de populairste opkomende artiesten van Nederland. Daarna komt de Eurekaweek ten einde, en zijn de studenten helemaal klaar voor hun nieuwe leven in Rotterdam.
De redactie
-
Sarah de GruijterStudentredacteur
Meest gelezen
-
Radeloze geneeskundestudenten bieden elkaar geld om eerder te starten met coschappen
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
‘Met gadgets als Meta Glasses betalen we voor surveillance op onszelf’
Gepubliceerd op:-
De Kwestie
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Eurekaweek
-
Campagne op het Eurekaweekfestival voor steun aan slachtoffers van misdrijven
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
-
Eerstejaars vinden nieuwe besties tijdens Eurekaweek: ‘Ik wil over tien jaar nog bevriend zijn met haar’
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
Studentenleven
-
-
Katers en schorre stemmen bij brakke brunch in het park
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
Eurekaweek
-