EM TV: De gevolgen van minder internationals, bier met tabasco en spiegelkunst in Polak
Deze aflevering vertelt Jason Pridmore, onderwijsdecaan van de ESHCC, over de gevolgen van minder internationale studenten voor zijn faculteit.
De Tweede kamer wil minder internationale studenten in Nederland. Door middel van een nieuwe wet die vorige maand is aangenomen, komt er nu een rem op internationalisering in het hoger onderwijs. Dat gaat voor de EUR, waar 25 procent van de studenten uit het buitenland komt, ook gevolgen hebben.
Jason Pridmore, de enige niet-Nederlandse onderwijsdecaan op de universiteit, legt uit: “Het grotere probleem is dat internationale studenten een zondebok zijn voor ander problemen die er in het land spelen, zoals de wooncrisis.”
Verder deze aflevering: verslaggever Nora vraagt hoe studenten zelf aankijken tegen de nieuwe internationaliseringswet; Lara bezoekt een Engelstalige cantus in Café Beurs; en Sabina duikt in de spiegelwereld van Willem Oorebeek in het Polakgebouw.
De redactie
-
Nora van der SchoorVideoredacteur
-
Feba SukmanaRedacteur
Meest gelezen
-
Afspraken over internationale studenten zijn nu officieel vastgelegd
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Onderwijs
-
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Hoe EM met talent en teamwerk in een prijzenfestival terechtkwam
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV Newsflash: ESL-promovendus verliest rechtszaak, korter academisch jaar voor rechtenstudenten en internationale studenten worden vaker opgelicht
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Wanhopig op zoek naar verkoeling besteelt een studente zelfs haar eigen hond
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-