Nieuw sportgebouw hergebruikt oud gevangenisdak
Het nieuwe gebouw van Erasmus Sport is pas twee weken open, maar er gebeurt al van alles. Assistent-manager Elvira Bruinen geeft een rondleiding door het nieuwe gebouw.
Duurzaamheid is belangrijk in het nieuwe gebouw. “Al het hout dat we hier hebben gebruikt is tweedehands”, legt Bruinen uit. “We hebben echte planten die de circulatie in het gebouw verbeteren, en we hebben ook het dak van een ontmantelde jeugdgevangenis hergebruikt.”
Het Erasmus Sportcafé lijkt ook een populaire plek te worden, waaronder bij Elvira zelf. Hriday Govid, student Business analytics and management, is er erg positief over. “Volgens mij is dit de plek waar je het goedkoopste eten op de campus kunt krijgen. En het smaakt geweldig!”
De redactie
-
Adinda KhairunnisaVideo-verslaggever
Meest gelezen
-
TU Delft mag vrouwen niet voortrekken bij selectie voor opleidingen
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Haatcampagnes en politieke druk: KNAW wil wettelijke bescherming van academische vrijheid
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Inschrijven voor cursus Nederlands ‘voelt als een race’, meer plekken voorlopig niet mogelijk
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Studentenleven
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer EM TV
-
EM TV newsflash: meldingen onveiligheid flink toegenomen, poep in Utrecht en kleinere CO2-voetafdruk
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Studenten grijpen naar AI om studie-info te vinden: ‘Het verzon gewoon wat’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Porno in het Paviljoen, geen gezamenlijke Eurekaweek en de hoogste rente in jaren
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-