Donderdag om 9 uur: EM TV over het heropenen van de campus
Het is zo ver: sinds deze week kun je weer mondjesmaat naar college. Hoewel hoorcolleges voorlopig online blijven zijn er weer kleinschalige bijeenkomsten op de campus mogelijk. Meer over de heropening van de EUR in EM TV. Te gast zijn Florian Madertoner, docent bij de Rotterdam School of Management en Wytze Schaap, tutor bij de Erasmus School of Law.
Verder in EM TV het wekelijkse nieuwsoverzicht. Onze verslaggever ging op de campus op zoek naar het eerste ‘offline’ college in lange tijd. En hoe kijken studenten naar coronasneltests? Zijn ze bereid zich te laten testen om naar college te kunnen?
EM TV is de wekelijkse nieuwsupdate van Erasmus Magazine, live vanuit de tv-studio in het Polakgebouw. Nieuws, achtergrondinformatie, human interest, we houden je op de hoogte van alles wat er speelt op de Erasmus Universiteit. Elke donderdagochtend om 9.00 uur live op Facebook, YouTube en deze website. Presentatoren zijn afwisselend Tessa Hofland en Feba Sukmana.
Lees meer
De redactie
Meest gelezen
-
Letschert geeft nog niets weg in eerste Kamerdebat
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
Politiek
-
-
Weg met de ‘profkip’, zegt De Jonge Akademie
Gepubliceerd op:-
Wetenschap
-
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in EM TV
-
Wie is je favoriete vrouwelijke hoogleraar? ‘Zouden er meer moeten zijn’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Diversiteit
-
EM TV
-
-
EM TV newsflash: Inbraak in F-gebouw, EUR ontvangt twee Vici-beurzen, en student wint muziekprijs van 10.000 euro
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Met deep learning ga jij al je tentamens halen. Peter Verkoeijen geeft de beste studietips
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
Campus
-
EM TV
-