Dagelijks leven in sociale isolatie: ‘Mijn huis moet wel gezellig zijn’
Freelancefotograaf Aysha is recent afgestudeerd als psycholoog en loopt stage. Sinds de coronacrisis uitbrak, houdt ze haar therapiesessies online. Maar haar buikdanslessen en cursus Nederlands zijn tijdelijk afgelast.

Het is moeilijk om weg te blijven uit te koelkast en van het schransen als je zo veel thuis zit. Tegelijkertijd heb ik nu meer tijd om te zorgen dat ik min of meer gezond eet. Deze coconut bliss balls (gemaakt van dadels, geen extra suiker) zijn een prima alternatief voor chocola.
Afbeelding door: Aysha

Jezelf verzorgen voelt altijd goed. Nu kan ik er dubbel zoveel tijd aan besteden.
Afbeelding door: Aysha

Het tekenen en inkleuren van een mandala kan een zeer rustgevende bezigheid zijn. Het is een prima manier om te mediteren en je geest te kalmeren.
Afbeelding door: Aysha

Toen ik hoorde over het coronavirus en de mogelijkheid van sociale isolatie, heb ik meteen wat dingen besteld bij IKEA. Mijn huis moet wel gezellig zijn in tijden van sociale isolatie.
Afbeelding door: Aysha

Daarom heb ik ook wat planten gekocht. Als ik er niet op uit kan om van de natuur te genieten, dan moet het binnen maar wat groener.
Afbeelding door: Aysha

Mijn buikdanslessen zijn afgelast, maar dat weerhoudt me er niet van om thuis te oefenen.
Afbeelding door: Aysha

Je kunt niet naar buiten om je nagels te laten doen. Geeft niets, ik kreeg een manicure van mijn dochter. Met speelklei weliswaar.
Afbeelding door: Aysha

Mijn cursus Nederlands gaat misschien online door, dus ik maak snel wat huiswerk af.
Afbeelding door: Aysha

Ik ging op zondagochtend naar de Albert Heijn, maar daar was nauwelijks pasta te vinden.
Afbeelding door: Aysha

Een voordeel aan sociale isolatie is dat je vrienden altijd online zijn en tijd hebben om te facetimen. Ik heb erg genoten van mijn drie uur durende gesprek met mijn bff in Zuid-Afrika (het had zelfs nog langer kunnen duren als de batterij dat had geaccepteerd).
Afbeelding door: Aysha

Om een beetje mentaal gezond te blijven als ouder laat ik mijn dochter iets vaker tekenfilms kijken op Netflix.
Afbeelding door: Aysha
De redactie
-
Tim FicherouxEindredacteur
Meest gelezen
-
Terug of niet? Meer en meer Nederlands-Caribische studenten verkennen die vraag
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Een eigen ChatGPT voor medewerkers: universiteit lanceert Desidera
Gepubliceerd op:-
Kunstmatige intelligentie
-
-
Verkozen raadsleden pleiten voor meer steun voor studenten, tegen hoger collegegeld en Planetary Health Diet
Gepubliceerd op:-
Universiteitsraad
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer In Beeld
-
Compensatieprotest: ‘Met 40k in de min zit een hypotheek er niet in’
Gepubliceerd op:-
In Beeld
-
-
Ook bij digitale promoties gaan de toga’s aan
Gepubliceerd op:-
In Beeld
-
-
Studentfotograaf Wouter was bij de avondklokrellen op Zuid
Gepubliceerd op:-
In Beeld
-