Jarenlang was het de traditie dat de nieuwe leden van verschillende studentenverenigingen tegen elkaar zongen (beter gezegd: schreeuwden) tijdens de openingsceremonie van het nieuwe academische jaar. Maar dit jaar staan alleen de feuten van Laurentius vrolijk te zingen ’tegen’ de universiteit.

Preses Tristan Gayral vraagt zich af waarom andere studentenverenigingen niet meer meedoen met het zingen: “Misschien omdat hun introductiedagen al afgelopen zijn, dan komt het ze niet goed uit om hier te staan.” Wel roept hij andere studentenverenigingen op om volgend jaar weer mee te doen. “Het was altijd een leuke strijd geweest, het zou fantastisch zijn als we dan weer met z’n allen hier staan.”

Hoe goed hebben de feuten van Laurentius gezongen? En kennen ze de verenigingsliedjes helemaal uit het hoofd? Bekijk hier de video.

Bron: www.youtube.com