Trappenloop 2019: ‘Het is zo intens’
De deelnemende studenten zijn in ieder geval met elkaar eens dat de loop ‘intens’ was. “Op een gegeven moment kon ik niet meer verder”, vertelt een studente. “Ik dacht dat ik er al was, maar ik was pas op de helft.” De deelnemers konden kiezen uit twee afstanden: tien verdiepingen of achttien verdiepingen.
Peter Boom, de winnaar van vorig jaar, brak zijn eigen record. Hij deed met een tijd van 1 minuut en 36 seconden zes seconden korter over de langste afstand dan in 2018. “Ik ben nu helemaal kapot, maar ook heel blij”, zegt hij. Als winnaar mag hij een keer gratis dineren bij het Mexicaanse restaurant Popocatepetl.
De Trappenloop is een jaarlijkse race waarbij deelnemers zo snel mogelijk de trappen van het Tinbergen-gebouw moeten overwinnen. Bekijk de reportage van het evenement:
De redactie
-
Alp GasimovCameraman
Meest gelezen
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
-
Universiteiten trekken minder studenten uit binnen- én buitenland
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Wat betekenen de nieuwe Europese woonplannen voor studenten?
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in video
-
EM TV newsflash: AI-blunder, Nobelprijsnominatie en EM heeft een nieuwe website
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
-
De constante factor aflevering 4: Pinar Coşkun leert studenten al tien jaar gezond en duurzaam koken
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-