Wageningse studenten spreken zich uit tegen avondcolleges
Het nieuws dat Wageningen Universiteit avondcolleges (van 19.00 tot 21.00 uur) gaat inplannen in het komende academisch jaar, ging niet ongemerkt voorbij. Donderdag verzamelden tweehonderd studenten zich binnen het universiteitsgebouw om te protesteren tegen de veranderingen in het lesrooster.
Hoewel rector Arthur Mol geen alternatief ziet voor een slimmer schema, willen studenten zich er niet bij neerleggen. Ze vrezen dat avondcolleges een negatieve invloed hebben op extracurriculaire activiteiten, zoals sporttrainingen of bijbaantjes.
Geen protesten bij Erasmus Universiteit
Volgens persvoorlichter Jacco Neleman van de Erasmus Universiteit is er in Rotterdam nooit veel weerstand geweest tegen late collegetijden. De EUR roostert al enkele jaren colleges in tot 19.00 uur en tot nu toe heeft dit volgens hem niet tot serieuze klachten geleid. Op dit moment is de EUR niet geïnteresseerd in het invoeren van avondcolleges.
De redactie
-
Giorgia Chiesa
Stagiair
Meest gelezen
-
Hoe Guido van Winden van De Studentenbijbel zelf zijn studie doorkwam
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Onderzoeker Alex Huang: Bedrijfsleven soms beter voor queer mensen van kleur dan deze universiteit
Gepubliceerd op:-
Diversiteit
-
-
Academisch activisme is een hobby van wetenschappers die politiek niet begrijpen
Gepubliceerd op:-
Column
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Tweede Kamer wil meer onzelfstandige woningen voor studenten
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
-
Topambtenaar voorzag mentale schade bij jongeren door coronamaatregelen
Gepubliceerd op:-
Mentale gezondheid
-
-
Campusrun brengt meer dan sportieve prestaties: veel deelnemers vinden mentale rust
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Sport
-