Speciale ‘inflight magazine’-editie van EM, in twee talen

De nieuwe EM is uit! Speciaal voor de zomer brengt EM je een inflight magazine, een extra dikke editie met lekker veel verhalen over reizen per vliegtuig.
Maar anders dan in de meeste vliegtuigmagazines gaat er in deze EM ook wel eens iets verkeerd. Want vliegen is -volgens sommigen tenminste – helemaal niet leuk. Anderen hebben vliegangst of mijmeren over de jaren 80, toen vliegen nog voor de elite was. En bovendien kun je van alles oplopen, van slaaptekort tot SARS.
Een baan om jaloers op te worden
Voor de minder gefortuneerde student die geen ticket kan betalen, biedt EM #15 ook van alles. Lees bijvoorbeeld wat voor bijzondere vakantiebaantjes sommige medestudenten doen, of hoe je helemaal gratis naar de Balkan of Italië kan reizen.
Rotterdam, en de Erasmus Universiteit, is zelf ook een bestemming voor studenten. Waar komen ze vandaan? Ze komen letterlijk vanuit de hele wereld naar ons toe. Bekijk de kaart!
In deze editie van EM zijn alle artikelen, net als in een echt inflight magazine, zowel in het Nederlands als het Engels afgedrukt.
Lees de EM online of haal hem uit de bakken op de campus. (pdf-versie)
De redactie
Meest gelezen
-
Hoe Guido van Winden van De Studentenbijbel zelf zijn studie doorkwam
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Onderzoeker Alex Huang: Bedrijfsleven soms beter voor queer mensen van kleur dan deze universiteit
Gepubliceerd op:-
Diversiteit
-
-
Academisch activisme is een hobby van wetenschappers die politiek niet begrijpen
Gepubliceerd op:-
Column
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Tweede Kamer wil meer onzelfstandige woningen voor studenten
Gepubliceerd op:-
Wonen
-
-
Topambtenaar voorzag mentale schade bij jongeren door coronamaatregelen
Gepubliceerd op:-
Mentale gezondheid
-
-
Campusrun brengt meer dan sportieve prestaties: veel deelnemers vinden mentale rust
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Sport
-