EUR-studente in semifinale dansprogramma RTL
Choreograaf en danseres Dorottya Kiss staat morgenavond – vrijdag 11 april – in de semifinale van Everybody Dance Now. De masterstudente Kunst- en Cultuurwetenschappen doet met haar dansgroep De Kiss Moves mee aan het RTL-programma.
Dorottya Kiss en haar dansgroep De Kiss Moves veroveren de afgelopen jaren de Nederlandse theaters. De groep kenmerkt zich door een mengelmoes van verschillende dansstijlen. In de voorronde van Everybody Dance Now maakte De Kiss Moves indruk op de jury met een stuk uit hun vorige voorstelling Carmina Burana.
Morgenavond staat Kiss in de laatste van drie semifinales, die live wordt uitgezonden op RTL 4. Slechts twee deelnemers per semifinale gaan door naar de finale. Niet alleen de jury bepaalt wie de finale bereikt, maar ook het publiek en de kijkers mogen stemmen op hun favoriet.
Everybody Dance Now wordt op vrijdag 11 april om 20.30 uur uitgezonden op RTL 4.
Lees ook: Hongaarse danseres kent geen grenzen (EM #9, jaargang 16, p. 18-20).
Meest gelezen
-
Afspraken over internationale studenten zijn nu officieel vastgelegd
Gepubliceerd op:-
Internationalisering
-
Onderwijs
-
-
Op zoek naar Woudensteins wildlife met natuurexpert Jacob Molenaar
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Hoe EM met talent en teamwerk in een prijzenfestival terechtkwam
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Vakbond start petitie tegen verhoging collegegeld internationale studenten
Gepubliceerd op:-
Geld
-
-
Marcroix viert 100-jarig bestaan: ‘Zijn jullie klaar voor een galopje?’
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
De invloed van AI op startersbanen: geen reden tot paniek, wel tot nadenken
Gepubliceerd op:-
Kunstmatige intelligentie
-
Studentenleven
-