EUR-studente in semifinale dansprogramma RTL
Choreograaf en danseres Dorottya Kiss staat morgenavond – vrijdag 11 april – in de semifinale van Everybody Dance Now. De masterstudente Kunst- en Cultuurwetenschappen doet met haar dansgroep De Kiss Moves mee aan het RTL-programma.
Dorottya Kiss en haar dansgroep De Kiss Moves veroveren de afgelopen jaren de Nederlandse theaters. De groep kenmerkt zich door een mengelmoes van verschillende dansstijlen. In de voorronde van Everybody Dance Now maakte De Kiss Moves indruk op de jury met een stuk uit hun vorige voorstelling Carmina Burana.
Morgenavond staat Kiss in de laatste van drie semifinales, die live wordt uitgezonden op RTL 4. Slechts twee deelnemers per semifinale gaan door naar de finale. Niet alleen de jury bepaalt wie de finale bereikt, maar ook het publiek en de kijkers mogen stemmen op hun favoriet.
Everybody Dance Now wordt op vrijdag 11 april om 20.30 uur uitgezonden op RTL 4.
Lees ook: Hongaarse danseres kent geen grenzen (EM #9, jaargang 16, p. 18-20).
Meest gelezen
-
OCW-begroting krijgt genoeg steun
Gepubliceerd op:-
Politiek
-
-
Renteplafond: minister van Financiën zette Letschert met rug tegen de muur
Gepubliceerd op:-
Geld
-
-
Actief in de medezeggenschap? Ook dat is werk, oordeelt rechter in hoger beroep
Gepubliceerd op:-
Medezeggenschap
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Renteplafond: minister van Financiën zette Letschert met rug tegen de muur
Gepubliceerd op:-
Geld
-
-
Muzikant en geneeskundestudent Daan Kluwer wint Edison Jazz-award
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Nick had als enige versiering een Knicks-vlag in zijn Lucia-kamer
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
Wonen
-