Lage opkomst RSM-verkiezingen
De verkozen RSM-studenten die volgend jaar plaatsnemen in de Universiteits- en Faculteitsraad zijn bekend. Slechts 6 procent van de kiesgerechtigden bracht een stem uit.
De kandidaten hadden al gewaarschuwd voor een lage opkomst bij nieuwe verkiezingen. In mei werd de uitslag van de verkiezingen op de RSM niet bekend gemaakt omdat er een klacht over onregelmatigheden was binnengekomen. Het Centraal Stembureau stelde een onderzoek in, verklaarde de klacht gegrond en de uitslag ongeldig, en besloot dat er opnieuw moest worden gestemd.
Kandidaten tegen verkiezingen
Tot grote onvrede bij het merendeel van de kandidaten. Verkiezingen tijdens tentamenperiodes en vakanties zijn een slecht idee, schreven ze aan het College van Bestuur. Het leek ze onmogelijk om voldoende studenten te motiveren en ze waren bang dat nieuwe verkiezingen zouden leiden tot een slecht imago van de medezeggenschap.
Lage opkomst
De verkiezingen gingen toch door en gisteren werd de uitslag bekend gemaakt. De opkomst voor zowel de Universiteitsraadverkiezing als de Faculteitsraadverkiezing ligt rond de 6 procent. Chandro Kandiah en Stefan Nicolai zitten volgend jaar als studentlid in de Universiteitsraad, de laatste is dit collegejaar ook al studentlid van die raad. Kandiah is ook verkozen als lid van de Faculteitsraad. TF
Meest gelezen
-
Hoe word je een Rotterdammert: Defne leert uitdrukkingen: ‘Tebbie nou op je muil?’
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Benita draagt regenlaarzen voor de sier
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Wachten op de warmte
Gepubliceerd op:-
Column
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Benita draagt regenlaarzen voor de sier
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Terug of niet? Meer en meer Nederlands-Caribische studenten verkennen die vraag
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Gemeenten moeten verkamering makkelijker maken, vindt LSVb
Gepubliceerd op:-
Wonen
-